ALİ KILIÇ

Bağlama Kursları

Türkü Notaları - Sipariş

İtina ile hazırlanmış türkü notalarını PDF datası olarak satın almak isteyenler mesaj atabilirler. Her kitap 25 türkünün notalarını içerir.

 

Türkü notaları kısa sap ve uzun sap Bağlama olarak tasarlanmıştır. Kullandığınız Bağlama'yı bildirmeyi ihmal etmeyin lütfen.

 

Ayrıca Pir Sultan Abdal'ın 25 adet türküsünün notalarını içeren bir kitap da portfölyemin içerisindedir.

 

Türkü Nota Kitabı birim fiyatı: 8 Euro

 

Türkü Nota Kitapları

Bireysel Bağlama Kursları Duisburg'da

Bireysel Bağlama Kursları Pazartesi'den Cuma'ya kadar her gün Küçük Atölye'de (saatler ayrıca görüşülür).

 

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen telefon açın.

Telefon: 0157 536 80 850

 

 

 

Adresimiz:

KÜÇÜK ATÖLYE
Wiesenstr. 6 - 47169 Duisburg

 

Küçük Atölye Duisburg-Marxloh, Ali Kılıç

Çevrimiçi

10 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Müziksiz yaşam, her ne şekilde olursa olsun, eksik bir yaşamdır. İster dinleyin, ister kendiniz üretin, müzik her şekilde gönüllere kapı, sevgiye pusula olmuştur.

Tutkulu ve çağdaş ezgilerin yanısıra mistik ve kadim tınıların eşliğinde yine görünmez dünyalara seyahat edeceğiz ve her atılan adımda biraz daha ilham perilerinin diyarlarında kaybolacağız.

Bu yolda birlikte yürümek büyük bir zevkdir ve verisi derin bir yürektir. Davetlisiniz...

Sevgiler,

Ali Kılıç

 

Bağlama'yı öğrenmenin en iyi ve en hızlı yolu özel dersdir. Birebir öğretmen-öğrenci diyaloğunda her öğrencinin bireysel çıkış noktası, öğrenim hızı ve gelişimi dikkate alındığından, en kısa zamanda başarı elde etmenin temeli atılmış olur.

Temel öğrenimde Bağlama tutuşu, mızrap vuruşu, teller ve notalar yer alır. Her hafta yeni bir türkü öğrenime eklenir ve böylece Bağlama'nın yöresel tavırları ve şarkıları ile teknik bilgiler de alıştırmalarla pekiştirilir.

Sürekli egzersiz ve disiplinli bir zihin ile en kısa zamanda siz de Bağlama'nın tınılarına aşık olmaktan kendinizi geri tutamazsınız. Bu benim garantim olmasa da, yılların getirdiği deneyimlerin izlenimidir.

 

İrtibat kurmak için telefon numarası: 01575 368 08 50.

Mesaj için lütfen iletişim formunu kullanınız.